Favori Yapı » Asma Tavan » Vektörel Tavan

Vektörel Asma Tavanlar 

Led ışıklarla birleşerek tavanlarınızda estetik bir görünüm sunan büyük iç mekanlarda etkileyici bir görünüm elde etmek isteyen mimarların çok sevdiği, montajı kolay vektörel asma tavan modelleridir.

Led Aydınlatmanın görsel çekiliği

İç Mekanlarda Etkileyici Görünüm

Muhtelif uygulamaları, mekana hacim katmakta ve mimarlara yaratıcı olanaklar sunmaktadır. Özellikle farklı renklerde gizli led aydınlatmaların görsel etkileri özgün projeler yaratmaktadır.
 
Sizi Arayalım
KOLAYCA SÖKÜLÜP TAKILABİLİR

Tavanı Örtü Gibi Kaplar

Sarkıt asma tavan tipi olarak vektörel paneller, tavanı örtü gibi kaplamasına rağmen sökülüp takılması ve arkasına ulaşılması kolaydır.

Sizi Arayalım

Vektörel Asma Tavan Özellikleri

HER TAVANDA

FAVORİ

42 Farklı ülkede, Türkiye’de 81 ilde 200’ü aşkın bayi ile kolaylıkla erişilebilir.

GELİŞMİŞ

Teknik Detaylar

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak teknik yeterlilikte.

Malzeme  :  Aluminyum, Galvanizli çelik
Ebat  :  100 – 150 – 200 mm yükseklik
Kalınlık  :  0,50 – 1,00 mm
Renk  :  Standart RAL 9016 veya RAL Seçenekleri

Kullanım Alanları

YORUMLAR

Müşterilerimiz neler söylüyor?

Favori’yi bir de müşterilerimizden dinleyin.

Kaliteli ürünlerin yanı sıra mükemmel hazırlanmış bir lansmana katıldık. Misafirperverlik adına da Favori ailesini tebrik ederiz.

Favori Yapı tavan sistemlerini bir çok kurumsal ve bireysel projede kullandım ve herkese tavsiye ediyorum.

Sizi Arayalım

Şimdi formu doldurun, uzmanlarımız size dönüş yapsın.

    Vektörel Asma Tavan Nedir?

    Vektörel asma tavanlar dikey olarak paralel bir şekilde konumlandırılırlar.Bu konumlandırılma bulunduğu ortama derinlik katmasını sağlar.Genellikle tavan yapısı yüksek olan yapıtlarda tavanın yüksekliğini ayarlamak için yapılır.Bu işlemi yaparken bulunulan mekanın hacminde de daraltma yapmaz.İsteğe bağlı olarak vektörel tavanlara farklı ışıklandırma sistemi de kullanabilirsiniz.Böyle ışıklandırma sistemleri odaya veya mekana farklı bir atmosfer katar.Hasar gibi durumlar söz konusu olduğunda kolayca müdahale edilir.Arasında bulunan boşluklar sayesinde müdahale esnasında rahatça montaj işlemleri yapılır.Vektörel tavan sisteminde tavanın arasında bulunan boşluklar istediğiniz şekilde daraltılır ya da genişletilebilir.Yangın gibi durumlarda dumanı tavan’ın iç kısmına hapseder.Böylelikle dumandan daha az etkilenmiş olursunuz.Darbeye ve aşınmaya karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.Aynı zamanda neme karşı hassastır , nemi içine hapsederek rutubet ve küflenmeyi ortadan kaldırır.Montajı hızlı ve kolaydır.Ebatları kendi ölçülerinize göre ayarlama imkanına sahipsiniz.

    Favori Yapı vektörel asma tavan sistemini hem iç hemde dış mekanda kullanarak yapıtlarınızı bir üst seviyeye taşımasına yardımcı oluyor.İç mekanlarda etkileyici görünüm sağlarken muhtelif uygulamaları , mekana hacim katmakta ve mimarlara yaratıcı olanaklar sunmaktadır.Özellikle farklı renklerde gizli led aydınlatmaların görsel etkileri özgün projeler yaratmaktadır. Tavanı örtü gibi kaplayan vektörel asma tavan sistemi sarkıt asma tavan tipidir.Tavanı örtü gibi saran vektörel paneller takılıp sökülmesi de yapıya hiçbir zarar vermiyor.