Petek Tavan Sistemleri

Petek asma tavan sistemleri özel boşluklu yapısı sayesinde ışık ve hava geçirgenliği sağlarken mekanlara ayrı bir hava katıyor.

FARKLI BOYUTLAR

Geniş Tasarım Olanağı

Kare ve dikdörtgen formda, farklı ebatlardaki hücre boyutlarıyla tasarımcılara ve mimarlara geniş bir tasarım olanağı sunmaktadır. Panellerle aynı profillerden üretilen ana ve tali taşıyıcılar,  kesintisiz bir tavan görüntüsü sağlamaktadır. T10 petek  tavan profilleri estetik ve akustik amaçlara  hizmet edebilmek için düz veya perforasyonlu olarak üretilebilmektedir.
Sizi Arayalım
Özel Boşluklu YaPı

Işık ve Hava Geçirgenliği

Petek asma tavan sistemleri özel boşluklu yapısı sayesinde ışık ve hava geçirgenliği sağlar. FVP T4 petek tavan sistemleri; «Δ» delta formunda üretilen profillerden oluşan alüminyum opencell tavanlardır. Kare ve dikdörtgen formda farklı ebatlardaki hücre boyutlarıyla, T taşıyıcı ve askılı sistem montaj detayları ile mükemmel ve kesintisiz bir görünüm sağlar.

Sizi Arayalım
Kolay Erişim

İdeal Malzeme

FVP Delta line petek asma tavan sistemleri; T4 petek tavan sisteminin lineer formudur. FVP Delta line «Δ» biçiminde üretilen profillerden oluşturulan petek  tavan sistemidir. 600×1200 ve 1200×1200 mm modüler panellerden oluşur. Bu sistem, asma tavan boşluğuna sık ve kolay erişim gereken alanlar için ideal bir malzemedir.
Sizi Arayalım
Etkileyici Görünüm

Oturmalı Sistem Petek Asma Tavan

FVP T15 oturmalı sistem petek asma tavan sistemleri; açık tip hücre formunda, 15 mm taban eni ve 40 mm yüksekliğinde  «U» profillerden oluşan alüminyum opencell ( hücre ) tavan sistemidir. Kare ve dikdörtgen formda farklı ebatlardaki hücre boyutlarıyla, tasarımcılara ve mimarlara geniş bir tasarım olanağı sunmaktadır.

Sizi Arayalım

Petek Tavan Panel Özellikleri

Petek Tavan Modelleri

Mükemmel ve Kesintisiz Görünüm.

Petek asma tavan sistemleri özel boşluklu yapısı sayesinde ışık ve hava geçirgenliği sağlar.
HER TAVANDA

FAVORİ

42 Farklı ülkede, Türkiye’de 81 ilde 200’ü aşkın bayi ile kolaylıkla erişilebilir.

Kullanım Alanları

YORUMLAR

Müşterilerimiz neler söylüyor?

Favori’yi bir de müşterilerimizden dinleyin.

Kaliteli ürünlerin yanı sıra mükemmel hazırlanmış bir lansmana katıldık. Misafirperverlik adına da Favori ailesini tebrik ederiz.

Favori Yapı tavan sistemlerini bir çok kurumsal ve bireysel projede kullandım ve herkese tavsiye ediyorum.

Sizi Arayalım

Şimdi formu doldurun, uzmanlarımız size dönüş yapsın.