60 x 60 Karopan Fiyatları

Karopan Tavan Sağladığı Faydalar

60X60 karopan fiyatları , karopan tavan arayanların en çok merak ettiği konulardan biridir. Karopan asma tavanlar evlerinize ve mekanlarınıza görsel şölen sunacak tavan sistemlerinden biridir. Bu tavanlar evlerimize ve mekanlarımıza görsel şölen sunarken aynı zamanda bir çok faydalı konuda da yardımcı olmaktadır. Bu konuların en önemlilerinden biride yalıtım sistemleridir. Muhteşem yalıtım sistemine sahip olan karopan asma tavanlar geçmişten günümüze kadar yalnızca dekorasyon olarak değil aynı zamanda yalıtım özelliğini kaybetmeden sürdürmeyi başarmıştır. Karopan tavanlar ısı yalıtımı sağlayarak bizleri çoğu dertten kurtarmış olur. Bu dertlerin başlıcaları faturalardır. Faturalarda neredeyse yarı fiyatına düşmesini sağlayarak bütçemize destek olmaktadır. 

Yalıtım yapan karopan tavanlar yalnızca ısı yalıtımı değil aynı zamanda ses yalıtımı da sağlar. Gürültü kirliliğini ortadan kaldıran karopan tavanlar iş yerlerimiz de veya tatil günlerinde evde bulunduğumuz zaman zarfında mental sağlığımızı korur ve daha sağlıklı düşünmemize yardımcı olur.  Bir çok faydalı özelliği bulunan karopan tavanların aynı zamanda çeşitli portföye sahip olması , seçim alanını genişletmektedir. Bir çok çeşidi bulunan asma tavanlar evlerinize veya mekanlarınıza yakışacak bir çok tarzada sahiptir. Yapılacak yapıya yakışacak istek üzerine retro , vintage , klasik veya avangart v.b. bir çok tarza eşlik edecek çeşidi bulunmaktadır. 

 

60 x 60 Karopan Fiyatları

Karopan Tavan M2 Fiyatları

Karopan Tavan M2 Fiyatları

Karopan tavanlar da fiyatlandırma yapılırken diğer tavan sistemlerinde kullanılan ölçeklendirme sistemi kullanmaktadır. Ölçülendirme yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri de ölçülerin doğru şekilde yapılmasıdır. Genellikle karopan tavan ve asma tavan çeşitlerinde 30 x 60 , 60 x 60 ve 60 x 120 ölçüleri kullanılmasıdır. Bu ölçüler genel ölçü birimine uygun şekilde yapılmaktadır. Karopan tavan fiyatlandırma yapılırken bu hususlara dikkat edilmektedir. Karopan tavan m2 fiyatları bu ölçüm sistemi baz alınarak yapılmaktadır. Şimdi Karopan tavan ölçünüzü seçin ve sonrasında istediğiniz mm’de kaç adet , boy ve paket malzemeye ihtiyacınız olduğunu m2 girerek kolayca hesaplayın. Gelin hep birlikte karopan adet , miktar analizi yaparak hesaplama yapalım. Karopan Hesaplama.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Favori Yapı
Merhaba, 👋
60 x 60 Karopan Fiyatları
Hakkında bilgi almak ister misiniz?