Baffle Tavan Malzemesi Nedir?

Baffle ingilizce bir kelime bölme anlamına gelmektedir. Baffle asma tavanlar , ile mekanlarınıza görsel şölen ve konfor geliyor. Bölmeli olan baffle asma tavanlar ile mekan içerisinde atmosfer yaratmak oldukça kolaydır. Baffle asma tavanlar ofis binası ,avmler , okullar gibi daha bir çok alanda akustik konfor sağlamaktadır. Kötü bir akustik performansı, sağlığımızı, üretkenliği ve öğrenmeyi etkileyebilir. Bu yüzden baffle tavanlar ile yankı , gürültü istenmeyen bütün akustik sorunları kapatır. Kalabalık ortamlarda verimliliği arttırır ve konuşmaların daha anlaşılır olmasını sağlar.  Baffle tavan model ve çeşitleri oldukça fazladır. Her bütçeye uygun , her zevke göre tasarlanan baffle asma tavanlar sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Baffle Asma Tavan Çeşitleri

 Baffle asma tavan mode seçimlerinde tavanın açılığı ve bölme boyutuna bağlıdır. Favori Yapı olarak baffle asma tavan ürün yelpazesi akustik performansa bağlı olarak çok çeşitli farklı model ve seçenekleri mevcuttur.

 

Baffle Asma Tavan Akustik

 

Akustik yalıtım üretkenliği , konforu arttırmaktadır. Bir ofis ortamı, okullar , alışveriş merkezleri gibi alanlarda akustik konfor, genel refahımıza katkıda bulunur. Zayıf akustik kişinin üretkenliğini düşürmekte , iletişimi azaltmakta  ve öğrenmeyi etkilemektedir. Yüksek performanslı akustik tavan ürünleri yelpazesi, görsellik açısından oldukça estetik ve hoş bir ortam yaratırken mükemmel bir  akustik performans ve konfor da sunmaktadır.

 

Baffle Tavan Neden Tercih Edilmeli ?

 

  • Tasarımda özgündür.
  • Sonsuz hayal gücü ile tasarlanabilir.
  • Montajı ve kurulumu oldukça kolaydır.
  • Akustik konfor sağlar.
  • Malzemesi dayanıklıdır.
  • Sınırsız renk seçeneği mevcuttur.
  • Boyut ve ölçüleri istenilen şekilde ayarlanabilir.
  • Uzun yıllar kullanılabilir.
  • Bütçe dostudur.

 

Baffle Tavan Renkleri

Günümüzde sıklıkla kullanılan baffle asma tavanlar tasarımındaki özgünlüğü nedeni  ile oldukça popülerdir. Baffle asma tavan oldukça fazla renk ve modeli mevcuttur. Renklerin yanı sıra özel ahşap tonları ,metalik renkler , krom kaplama ve kişinin isteği doğrultusunda istenilen özel renkler ile de kaplanabilir. Renk skalası oldukça geniş olan baffle asma tavanlar sağladığı akustik konfor ve görsel şölen nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Baffle Tavan Malzemesi Nedir ?

Baffle asma tavan sağladığı akustik ve görsel konfor nedeniyle oldukça popüler asma tavan modellerinden birisidir. Baffle tavan malzemesi , oldukça çeşitlidir. Farklı malzemelerden yapılan baffle tavanlar geniş malzeme yelpazesine sahiptir. Örnek verecek olursak ; baffle asma tavan malzemeleri ; alüminyum ve galvaniz metal ham maddelerden oluşmaktadır. Özel tırnaklı taşıyıcı eleman ve aksesuarlardan oluşmaktadır. Bazı farklı projelerde ise ahşap baffle asma tavan kullanılmaktadır.  

 

Baffle Tavan Aydınlatması

Baffle tavanlarınızda aydınlatma kullanarak tasarımı daha şık ve modern bir hale getirebiliriz. Baffle tavan aydınlatması , için dikdörtgen ışıklı bir aydınlatma tercih edilebilir. Sizde doğru aydınlatma ile yansıtmak istediğiniz kurumsal imajı veya görüntüyü oluşturabilir ve misafirlerinize veya müşterinize daha keyifli davetkar sofistike mekanlar oluşturabilirsiniz. Asma tavan seçimleri kadar aydınlatması bu yüzden oldukça önemlidir.

 

Baffle Asma Tavan Fiyatları Nedir ?

 

Baffle Asma Tavan Fiyatları baffle tavan çeşidine ve istenilen projeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Baffle tavan fiyat bilgisi almak için bize ulaşabilir deneyimli güler yüzlü ekibimizden bütçe dostu uygun fiyatlar alabilirsiniz.Konforlu yaşam alanları için Favori Yapı ailesi olarak yıllardır çok fazla proje ve asma tavan tasarlama konusunda yılların deneyim ve tecrübesine sahibiz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Favori Yapı
Merhaba, 👋
Baffle Tavan Malzemesi Nedir?
Hakkında bilgi almak ister misiniz?