Müsiad Bölgesel Ticaret Toplantısı İzmir’de Yapıldı

Müsiad tarafından 13 Ocak 2018 tarihinde organize edilmiş olan İzmir Bölgesel Ticaret Toplantısı’na Favori Yapı stant açmak suretiyle katılmıştır. Satış ve Pazarlama Müdürümüz İbrahim Öztürk ve Dış Ticaret Müdürümüz Ayhan Öztürk tarafından yerli ve yabancı firma temsilcileri ile çeşitli görüşmeler gerçekleştirilmiştir

Toki Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik’in standımızı ziyareti sırasında yerli üreticilerin Toki nezdinde tercih destekleri alması gerektiği Satış ve Pazarlama Müdürümüz İbrahim Öztürk tarafından dile getirilmiş olup, Başkan Mehmet Özçelik’ de konuyu sektör komisyonlarında değerlendirecekleri ve çözüm üretecekleri konusunda görüş bildirmiştir.

Müsiad Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve İzmir Müsiad Başkanı Ümit Ülkü’de standımızı ziyaret ederek çalışmalarımızda başarı dileklerini iletmişlerdir.

Ayrıca Irak-Türk Ortak Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti Başkan ve Başkan Yardımcıları ile toplantılar yapılmış olup, Irak pazarı konusunda bilgiler alınmış ve firmamız Irak pazarına davet edilmiştir.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Favori Yapı
Merhaba, 👋
Müsiad Bölgesel Ticaret Toplantısı İzmir’de Yapıldı
Hakkında bilgi almak ister misiniz?