Alçıpan Asma Tavan Fiyatları 

Alçıpan asma tavanlar günümüzde sıklıkla tercih edilen tavan sistemleri arasındadır. Alçıpan asma tavanlar diğer modellere göre sağladığı bir çok avantaj nedeniyle tercih edilmektedir. Kurulumu ve montajı oldukça kolay ve pratik alçıpan asma tavanların yangına ve sese karşı koruması da oldukça fazladır. Alçıpan asma tavan kullanım alanları  ; otellerde , hastaneler , alışveriş merkezleri , evlerimiz , kafeler ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır. Asma tavanların görselliğinin yanı sıra , tercih edilecek mekana özel sağladığı konfor ve işlevselliğe göre seçilmedir. Asma tavan model ve çeşidi oldukça fazla olduğu için mekana veya kullanılacak alana uygun model ve çeşidin seçilmesi gerekir. Gelin hep birlikte alçıpan asma tavan nedir , alçıpan asma tavan fiyatlarını inceleyelim.

Alçıpan Asma Tavan Nedir ?

Alçıpan asma tavanlar mekanı güzelleştirmek ve tasarımı yenilemek için tercih edilen asma tavan sistemlerinden birisidir. Alçıpan asma tavanlar ile alışveriş merkezlerinde , kafelerinizde ve daha bir çok topluma açık alanda estetik bir görünümü oluşturabilirsiniz. Mekanlarımızı tasarlarken dikkat çekici , merak uyandırıcı ve görselliğinin ön planda olmasını isteriz. Çünkü bu tarz mekanlarda insanların aklında kalması, beğenilerini toplaması başkalarına önermeleri büyük önem sağlamaktadır. Alçıpan asma tavanlar , yangına ısıya ve sese karşı oldukça dayanıklı sistemlerdir. Alçıpan asma tavanlar ile kötü tesisat kalıntılarını veya tavanlarımızda oluşan bozuklukları gizlemek ve düzenlemek için ön plandadır. Sizde mekanlarınızda yeni tasarımlar ve görsel şölen oluşturmak istiyorsanız alçıpan asma tavanları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Asma Tavan Alçıpan Ölçüleri

Alçıpan ölçüleri , uygulanacak alana ve mekana göre değişiklik göstermektedir. Sıklıkla kullanılan standart alçıpan ölçüleri ise 1,20 x 2,50 metre’dir. Ortalama bir levha alçıpan 3.00 metre kare ölçüsüne denk gelmektedir. Alçıpan ağırlığı 9.9.5 dur. Alçıpan kalınlığı ise yaklaşık 12.5 mm dir. 

Alçıpan Asma Tavan Fiyatları 

Alçıpan asma tavanlar sağladığı bir çok avantaj nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Alçıpan asma tavan satın almadan önce kullanıcıların araştırdığı konular arasında fiyatı vardır. Alçıpan asma tavan fiyatları belirlenirken birçok unsur etkilidir. Alçıpan asma tavan fiyatlarını belirleyen birinci unsur malzeme kalitesi ve kullanılacak alan ölçüsüdür. Bir diğer önemli hususlar arasında ise işçilik vardır. Bu yüzden alçıpan asma tavan fiyatları kullanılacak alan , ölçüsü , işçilik ve malzeme kalitesi önemli etmenler arasındadır. Sizde uygun fiyat garantisi ve malzeme kalitesi yüksek alçıpan asma tavanlar istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Favori Yapı
Merhaba, 👋
Alçıpan Asma Tavan Fiyatları 
Hakkında bilgi almak ister misiniz?