Petek Asma Tavan Nasıl Yapılır ?

Petek asma tavanlar , kendine has doku ve yapısı olan asma tavan sistemleridir. Kullanıldığı ortama farklı bir hava katan petek asma tavanlar , genel olarak kalabalık ve yoğun mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Üç boyutlu özelliği sayesinde mekana görsel estetiklik ve şıklık kazandırır. Petek asma tavanları diğer asma tavan sistemlerinden ayıran en büyük özelliği kafes asma yapı sistemidir. Petek asma tavanlar temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Pratik ve hızlı montajı olan petek asma tavan sistemleri günümüzde kurumsal yerler , kafeler ofisler ve daha birçok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Gelin hep birlikte petek asma tavan nasıl yapılır? petek asma sistemleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi inceleyelim.

Petek Asma Tavan Nasıl Yapılır ?

Petek asma tavanların kendine has formu ve yapısı vardır. Isı , ses ve yangın yalıtımı bulunan petek asma tavan sistemleri kullanım açısından oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır.  Kolay takılabilir ve sökülebilir forma sahip olan petek asma tavanlar kolaylıkla tekrardan monte edilebilir. Petek asma tavan özellikleri ; profil yüksekliği 4 cm’dir. Kalınlığı ise 0.4 mm’dir. Uzun ömürlü olan petek asma tavan sistemleri uzun yıllar dayanıklıdır. Çeşitli ölçü ve boyutlara sahip olan petek asma tavanlar kullanılacak alana göre istenilen ölçülerde üretilmektedir. Çeşitli renk seçenekleri bulunan petek asma tavanların sıklıkla tercih edilen renkleri  beyaz , siyah , gri ve mattır. Sizde mekanlarınıza görsel şıklık kazandırmak ve değişiklik yaratmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir asma tavan sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Petek Asma Tavan Avantajları

  • Bütçe dostu , ekonomiktir. 
  • Montajı oldukça kolaydır.
  • Temizlik ve bakımda kolaylık sağlar. 
  • Ses yalıtımı sağlar.
  • İçeriğinde kullanılan malzemeler insan ve çevre sağlığını tehdit etmeyen malzemelerdir. 
  • Acil durum anında kolaylıkla müdahale edilebilir ve panel kısmına ulaşılabilir.

Petek Asma Tavan Kullanım Alanları 

Petek asma tavanların bir çok avantajı bulunduğu için kullanım alanı oldukça geniştir. Kullanıldığı alana ferahlık ve konfor getiren petek asma tavanlar günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. Petek asma tavan kullanım alanları ; iş yerleri , plazalar , havaalanları , istasyonlar , tiyatro salonları , alışveriş merkezleri , sinema salonları ve artık evlerde de kullanım sağlamaktadır.

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Favori Yapı
Merhaba, 👋
Petek Asma Tavan Nasıl Yapılır ?
Hakkında bilgi almak ister misiniz?