Asma Tavan Modelleri

Tavanınıza Yeni Bir Soluk Getirin!

Biz Favori Yapı ailesi olarak, asma tavan sektöre yön veren lider firma olup en özgün tavan tasarımlarımızla yanınızdayız. Ürünlerimizdeki kalite algısını, müşteri memnuniyeti ve tekrar tercih edilebilirliği sürekli yapmış olduğumuz araştırma geliştirme çalışmalarıyla destekleyerek çeşitli türdeki yapılar için birbirinden farklI asma tavan çözümleri üretiyoruz.

2021’de Evinizde Hangi Asma Tavan Modellerini Kullanabilirsiniz?

Salonlarınız için Asma Tavan önerileri

  Evinizin en gösterişli odasını daha zarif ve ferahlatıcı hale getirmek için Favori Yapı olarak asma tavanlarımızla birbirinden farklı çözüm önerileri sunuyoruz.

En şık avangart mobilya takımları, en zarif dekoratif ürünleri salonunuzda tercih etseniz dahi düz bir tavanla dikkat çekici bir görünüm elde edemeyebilirsiniz. Siz de evinizin dekorasyonundaki özgün tercihleri şık asma tavan ve aydınlatmalarla tamamlayarak modern, şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

2021 İçin Asma Tavan Trendleri

Salonlarınızı modası artı hiç geçmeyecek!

İşte kullanabileceğiniz bazı asma tavan örmekleri;

  • Gergi Tavan Asma Tavanlar

Mekanın konseptine uygun tasarlanan tavanların yeni bütünleyicisi olan Gergeff, her mekanda uygulanabilecek kadar esnektir. Özellikle salonlar için oldukça şık bir tasarım vaad eden Gergeff, 2021 yılının yıldızı olmaya şimdiden aday!

  • Led Tavan Aydınlatma Sistemleri

Her zaman şık mekanların göz bebeği olan Led aydınlatma sistemleri 2021 yılında da boy gösteremeye devam edecek. Şimdiden asma tavanınıza en uygun aydınlatmayı belirlemek için katologumuza göz atın!

Duvar dekorasyonu için adım atmadan önce sizin için hazırladığımız galeriye mutlaka göz atın! Asma tavan işlemi için hiç durmadan bizimle irtibata geçebilir, salonunuza özgü sıradışı bir dekorasyona bizimle birlikte imza atabilirsiniz.

Mutfak için Asma Tavan önerileri

Daha sağlıklı yemekler için ruhsal olarak kendimizi daha iyi hissedeceğimiz mutfağa ihtiyacımız olduğu su götürmez bir gerçektir. Yemek yapmayı daha keyifli hale getirmek ve dekoratif  mutfak tavanı tasarımıyla evinizin şıklığını katlamak için belki de en çok zaman geçirmekten keyif aldığımız mutfağınız için daha iç açıcı asma tavan modellerimizle karşınızdayız. 

Mutfak eşyalarının modelleri, boyutları duvarların rengi gibi birçok farklı faktör için en uygun asma tavan modellerimizi incelemeye davetlisiniz.  Özgün dekorasyonunuzu tamamlamadan önce sizin için hazırladığımız galeriye mutlaka göz atın! 

2021 Mutfak Asma Tavan Trendleri

  • Colorpan Renkli Alçı Paneller

Modüler asma tavan sistemlerinde kullanılan ön yüzeyi PVC vinil, arka yüzeyi alüminyum folyo kaplı alçı asma tavan panelleridir. 2021 yılında Colorpan renkli paneller ile mutfağınıza estetik ve farklılık katacak.

  • Karopan Premium Asma Tavan 

Karopan Premium Panellerimizle çok yakında yeniliklere adm atıp 2021 trendini oluşturacağız.

Mutfak Asma tavan işlemi için hiç durmadan bizimle irtibata geçebilir, mutfağınıza özgü sıradışı bir dekorasyona bizimle birlikte imza atabilirsiniz.

Banyo için Asma Tavan önerileri

İç açıcı,ferah bir banyodaki temizliğin etkisi işlevsel olarak da modern ve kullanışlı olması ancak şık bir asma tavan kullanımıyla söz konusu olabilir. Özellikle banyo için dekorasyon malzemesi seçerken en ayırıcı özellik suya dayanıklılık olmalıdır. Bu noktaya önem verilmeyerek yalnızca zemin özelliğinin dikkate alınması oldukça yanlış bir hamle olacaktır çünkü ısınan hava yükseleceğinden buharın tavanı olumsuz etkilemesi kaçınılmazdır .Bu sorunun önüne geçilmesi de ancak kaliteli malzemenin kullanılmasıyla gerçekleşebilir.

2021 Banyo Asma Tavan Trendleri

  • FVP Metal Panel

Dekoratif metal paneller kolay kullanılabilirliği ve antibakteriyal yapıları sebebiyle banyonuzun temizliği ve sağlığı için birebir uygundur. 2021 yılında dekoratif banyo asma tavanınızı metal tercih edebilir ve size özgü bir tasarım yaratabilirsiniz.

  • Akustik Asma Tavan

Siz de banyoda şarkı söylemeden duramayanlardansanız işte sizin için muazzam bir panelle 2021 trendini yakalayabilir, neme ve suya dayanıklılığı ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

  • Petek Asma Tavan 

Petek asma tavanlar da yapısı itibariyle  alüminyumdan oluşur. Alüminyum malzemelerin suya oldukça dayanıklı olması sebebiyle banyo asma tavan olarak  rahatlıkla kullanıp 2021 trendini yakalayabilirsiniz.

Uzun süre faydaya elverişli ve aynı zamanda modası geçmeyecek banyo asma tavanları için doğru adrestesiniz. Özgün dekorasyonunuzu tamamlamadan önce sizin için hazırladığımız galeriye mutlaka göz atın! 

Asma tavan işlemi için hiç durmadan bizimle irtibata geçebilir, banyonuza özgü sıradışı bir dekorasyona bizimle birlikte imza atabilirsiniz.

 

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Favori Yapı
Merhaba, 👋
Asma Tavan Modelleri
Hakkında bilgi almak ister misiniz?