Gergi Tavan Nasıl Yapılır? 7 Adımda Gergi Tavan Yapımı?

Adım Adım Gergi Tavan Yapımı

Gergi Tavan, iki temel bileşenden üretilen bir asma tavan sistemi olarak bilinen tavan sistemine sahiptir. Halk arasında birden fazla (germe, ışıklı, gergin tavan) gibi bilinen isimlerle gergi tavan, aynı zamanda çok kullanışlı bir üründür.

Gergi tavanların avantajları, diğer tavan seçeneklerinden çok daha hızlı monte edilebilmeleri, bakımının kolay ve düşük maliyetli olmaları ve baskılı tavanlar da dahil olmak üzere çeşitli kaplama seçeneklerine sahip olmalarıdır. Ayrıca çok dayanıklı, güvenli ve güvenilirdirler.

Bir çevre rayı ve raya gerilen ve klipsleyen kumaş, sistem tavanların yanı sıra duvar kaplamaları, ışık yayıcılar, yüzer paneller, sergiler ve yaratıcı şekiller gibi birçok kullanım alanına da sahiptirler.

Tüm bu avantajları sayesinde, barlar, restoranlar, yüzme havuzları ve spor salonları gibi medikal, eğitimsel ve sağlık ve eğlence iç mekanları için sıklıkla tercih edilen bir dekoratif sistemdir. Bu kumaşlar, herhangi bir şekil ve boyutta, tipik olarak tek parça halinde rulo malzemelerden özel olarak yapılmıştır.

Çeşitli renk, doku ve model imkanı sunan baskı çeşitleri ile evinizin tavanına şıklık ve farklı tarz görünümler yaratabilirsiniz.

Gergi tavan bileşenleri kumaşı, profil, fitil, aydınlatma gibi malzemelerle birlikte kullanılmaktadır. Bu bileşenleri doğru ve düzgün bir şekilde bir araya getirdiğimizde gergi tavan sistemini oluşturmaktadır.

Gergi tavan sistemini kendiniz kurmak istiyorsanız eğer öncelikle gergi tavan yapımı hakkında bazı bilgilere sahip olmanız gerekir. Gergi tavan nasıl yapılır 7 adımda keşfedelim!

Mesaj Gönder
💬 Yardım ister misiniz?
Favori Yapı
Merhaba, 👋
Gergi Tavan Nasıl Yapılır? 7 Adımda Gergi Tavan Yapımı?
Hakkında bilgi almak ister misiniz?